קבלן שיפוצים בתל אביב
חייג עכשיו : 0722-657-655
19th אפריל 2014 | by: gadi

כאשר אתם בוחרים חברת שיפוצים או אנשי שיפוץ, שחוב מאוד שתבדקו את האמינות, איכות העבודה, עלות העבודה ולוח הזמנים של האדם שבידיו אתם הולכים להפקיד את הבית שלכם לזמן הקרוב.

ריכזנו עבורכם כמה טיפים בבחירת איש המקצוע הנכון:

פאר היצירה

פאר היצירה

כמו בכל שירות, אם יש לכם המלצות מחברים וממכרים – הרווחתם. כמובן שרצוי שההמלצות האלו יגיעו ממכרים שקיבלו מאותו אדם שירות דומה לזה שאתם מתכוונים לבקש ממנו, ואינם מסתמכים על היכרות אישית עם נותן או השירות או על בסיס שמועה. אם הם מרוצים מהשיפוץ שבעל המקצוע עשה בביתם – סיכוי טוב מאוד שגם אתם תהיו.

בדקו את בקיאותו המקצועית

שוחחו עם איש המקצוע על התכניות שלכם ונסו להבין ממנו עד כמה הוא מבין בתחום, מהן ההמלצות שלו (האם הוא ממליץ באופן עקבי על עבודות יקרות?), עם אילו חומרים וספקים הוא עובד, מהי עלות העבודה המשוערת ושיטת התשלום ובקשו לשוחח עם אנשי קשר בפרויקטים אחרים עליהם עבד.

שוחחו עם אנשי הקשר

פאר היצירה

פאר היצירה

שוחחו עם אנשי הקשר אותם מסר בעל המקצוע או מכרים שלכם, ובדקו איתם את שביעות רצונם מהשיפוץ, האם הצוות עמד בלוח הזמנים שנקבע, האם מה שדמיינו התבצע והכי חשוב – אם היו שמחים לעבוד איתו שוב.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב לה? לחצו כאן או חייגו למספר 0722-657-655.

 

 

''פאר היצירה'' מתחייבת ללקוחותיה

אספקת חומרי גלם איכותיים
עבודות בניה וגימור ברמה הגבוהה ביותר
שירות יעיל ואמין
עמידה בלוח זמנים!

About the Author: gadi

כתיבת תגובה

Your email address will not be published.

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

חוות דעת

פאר היצירה בגוגל פלוס

פאר היצירה בפייסבוק

המלצות ביום השיפוץ