קבלן שיפוצים בתל אביב
חייג עכשיו : 0722-657-655

שיפוץ דירה

דף הבית / שרותים / שיפוץ דירה

לא כל שיפוץ דירה הוא בהכרח סיוט

לא כל שיפוץ דירה הוא בהכרח סיוט. תשאלו את הלקוחות המרוצים שלנו, או הציצו ב-עמוד ההמלצות שלנו.

פאר היצירה משפצת את דירות ובתים ישנים, דירות חדשות ומבנים ישנים שהם תלאי על תלאי, והכל ברמת גימור גבוהה ותוך שימוש בחומרי גלם איכותיים.

שיפוץ דירה בתל-אביב

פאר היצירה

פאר היצירה

שיפוץ דירה בתל אביב כמעט אף פעם אינו שיפוץ פשוט. תל אביב היא עיר מקסימה ותוססת, אבל המבנים והדירות בה סובלים מבעיות רבות:

  1. רוב המבנים בתל אביב הינם ישנים למדי ונבנו בסביבות שנות החמישים והשישים, רבים מהם ללא ספק עברו במשך השנים מספר שיפוצים ולא כולם נעשו בצורה מקצועית.
  2. ברבות מהדירות התחלפו דיירים רבים, חלקם היו ודאי שוכרים שלא שמרו על הדירה. דירות רבות סובלות מנזקים מצטברים שיש לתקן.
  3. המרחק בין הבניינים קטן יחסית, דבר המגביל את כניסת האור והאויר לדירה, דבר הראוי לתשומת לב מיוחדת בעת השיפוץ ולמציאת פתרונות יצירתיים.

כשמשפצים דירה או בית ישנים יש להגדיר בראש וראשונה את מטרת השיפוץ: שיפוץ דירה למגורי המשפחה, שיפוץ דירה להשכרה, שיפוץ דירה לפני מכירה. מטרת השיפוץ תקבע את היקפו של השיפוץ, בחירת חומרי הגלם, את ההשקעה באלמנטים אמנותיים וכו'.

שיפוץ לא דוחים

דירות ובתים רבים בתל אביב, הוזנחו במשך שנים ועלולים להוות סכנה ממשית לדיירים.

אם תבצעו שיפוץ נכון, בזמן הנכון, תוך התאמת היקף השיפוץ לתנאי המקום ולמשאבים שלכם, תוכלו ליהנות בסופו של התהליך מדירה מושלמת ולהנות מרווח כפול, הן באיכות החיים והן מחיר הדירה.

תשואה גבוהה

פאר היצירה

פאר היצירה

יותר ויותר משפחות ובודדים שאין ידם משגת לקניית דירה, נאלצים לגור בשכירות. בתל-אביב בה תחום ההשכרה משגשג ומחירי ההשכרה גבוהים כדאי במיוחד לשפץ את הדירה לפני השכרה, אם כדי להשמיש אותה למספר שוכרים, או לשדרג אותה מבחינת מראה ונוחות – ולקבל עליו תשואה גבוהה.

הוספת חדר, על ידי בנית קיר גבס, למשל, תתאים את הדירה ליותר שוכרים, או הקטנת המטבח והכללתו בחדר המגורים, תגדיל את המרחב הציבורי ותיצור מראה אופנתי ואסתטי לדירה כולה.

כל שיפוץ שתבחרו לעשות יכול לשפר באופן ניכר את מראה הנכס שלכם ואת הבטיחות לדייריו ואנחנו נשמח להוביל אתכם בתהליך בצורה אמינה ומקצועית.

שיפוץ דירה בתל אביב לפני:לפני

שיפוץ דירה בתל אביב אחרי:אחרי

דרישה לשיפוץ דירה בסנפלינג – לחצו כאן>>>

שיפוץ דירה שגרים בה

אם אתם נאלצים להתגורר בדירה בעת השיפוץ, אנחנו נעשה לכם את זה קל. אנחנו נתכנן את צורת העבודה תוך התחשבות מרבית בחיי המשפחה והקפדה על נקיון וסדר בכל תקופת העבודה.

למעלה משלושים שנות הניסיון שלנו בשיפוץ דירות בתל אביב הפכו את "פאר היצירה" לקבלן מומחה בתחום שיפוץ דירות ישנות בתל אביב. אנחנו נשלב בין חלקי הדירה הישנים לחדשים, ונהפוך כל דירה, גם ישנה ומוזנחת מאוד, שנבנתה תלאי על תלאי, לדירת החלומות שלכם.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב לה? לחצו כאן או חייגו למספר 0722-657-655.

 

''פאר היצירה'' מתחייבת ללקוחותיה

 

אספקת חומרי גלם איכותיים
עבודות בניה וגימור ברמה הגבוהה ביותר
שירות יעיל ואמין
עמידה בלוח זמנים!


חוות דעת

פאר היצירה בגוגל פלוס

פאר היצירה בפייסבוק

המלצות ביום השיפוץ