צביעת קיר חיצוני

צביעת קיר חיצוני לצרכי עיצוב ולשמירה על יציבות הקיר

צביעת קיר חיצוני במהלך שיפוץ או בסיום בנייה, נועדה לצרכי עיצוב ולשמירה על יציבות הקיר.
חשוב לזכור כי הקירות החיצוניים חשופים לקרינת השמש, ללכלוך, לזיהום, ללחות ולגשם. כמו כן, הקיר חשוף לשינויים חדים במזג האוויר ולשינויי טמפרטורה.
לכן, חשוב לאבחן את חומרי הגלם מהם מיוצר הקיר החיצוני ולהתאים את שיטת הצביעה וסוג הצבע בהתאם לכך, תוך מענה לצרכי העיצוב, במיוחד כאשר הקיר החיצוני נמצא בחזית.

חומרי גלם איכותיים

צביעת קיר חיצוני מתחילה במילוי הסדקים בחומרים אקריליים איכותיים.
כאשר צובעים על קיר בטון חשוף או על קיר עם טיח יש להשתמש בצבעי יסוד מקשרים על מנת להבטיח את כי הצבע יתפוס ולא יתקלף לאחר זמן קצר.
חשוב לצבוע באמצעות צבעים אקריליים גמישים שמונעים היווצרות סדקים, יש לבחור רק צבעים המתאימים לצביעת קירות חיצוניים.
בבחירת הצבע לקיר החיצוני יש לתת דגש על נושא עיצוב הבית תוך התחשבות בבתים נוספים הנמצאים בשכנות ובהתאם לסביבת המגורים והאקלים באזור.
עליכם לזכור כי צבע אקרילי איכותי וגמיש אוטם היטב את חדירת המים והלחות לקיר, מצטיין בספיחת מים נמוכה, מונע מלכלוך וזיהומים להיצמד לקירות, ושומר על אחידות גוון לאורך זמן.

תמונות של חברת פאר היצירה

תיעוד עבודות צביעת קירות חיצוניים לפני ואחרי בחברתנו

שליכט צבעוני בהתאמה אישית

טרנד השליכט הצבעוני כבש בסערה את ישראל והפך למוביל בתחום צביעת הקירות החיצוניים. יש מגוון רחב של צבעים, מרקמים וסגנונות של שליכט צבעוני, לכן חשוב לבחור חברה מקצועית בתחום הבנייה והשיפוצים.

חברה מקצועית תסייע ללקוח לבחור את הצבע וסגנון השליכט בהתאמה אישית מלאה לדרישות ולטעם האישי של הלקוח, ותבצע עבודת שליכט צבעוני ברמה הגבוהה ביותר.

יש לציין כי לשליכט הצבעוני יתרונות רבים כמו מגוון אפשרויות העיצוב החיצוני של הבית, העמידות הגבוהה לאורך זמן וניתן לצבוע בשליכט ישירות על הקיר ללא צורך בשכבת צבעי יסוד.

תיעוד עבודות צביעת קירות חיצוניים בגובה